הדף מאובטח
 

עוד על תשלום פנסיה לעוזרת ביתביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח שארים, חיסכון עבור כספיי פיצויים- תשלום פנסיה לעוזרת בית אינו כולל רק חסכונות עבור היציאה לגמלאות של העוזרת. מה כולל התשלום הפנסיוני של העוזרת? ובאיזה סכום מדובר?

 

תשלום פנסיה לעוזרת בית נועד לדאוג לרווחתן הפנסיונית של עוזרות הבית. אמנם בראש ובראשונה הוא אכן נועד לשם צבירת חסכונות עבור היום שבו העוזרת תצא לגמלאות, אך הוא כולל בתוכו גם ביטוחים נוספים ואפילו חיסכון מיוחד עבור המעסיק עצמו.

 

תשלום פנסיה לעוזרת בית כולל ביטוח אובדן כושר עבודה

כאשר המעסיקים משלמים מדי חודש את התשלום הפנסיוני לעוזרת הבית הם למעשה, מבטחים אותה בביטוח אובדן כושר עבודה. הביטוח מכסה את העוזרת בקרות תאונה בכל מקום שבו היא נמצאת (גם מחוץ לגבולות המדינה) וגם באובדן כושר עבודה עקב מחלה קשה.

מעסיקים שלא יקפידו לשלם את התשלום הפנסיוני של העוזרת עלולים למצוא את עצמם משלמים לה קצבת נכות בהוראת בית המשפט.

 

תשלום פנסיה לעוזרת בית כולל ביטוח שארים

כאשר המעסיקים משלמים מדי חודש את התשלום הפנסיוני לעוזרת הבית הם למעשה, מבטחים אותה בביטוח שארים.

במקרה של פטירת העוזרת (מכל סיבה באשר היא), מעסיקים שלא יקפידו לשלם את התשלום הפנסיוני עבורה, עלולים למצוא את עצמם משלמים לשארים שלה קצבת נכות בהוראת בית המשפט.

 

תשלום פנסיה לעוזרת בית כולל חיסכון עבור כספיי פיצויים

מחצית מהסכום שהמעסיק מפריש בתשלום הפנסיוני מיועדת לחיסכון עבור היציאה לגמלאות של העוזרת והמחצית הנוספת מיועדת עבור צבירת כספיי פיצויים לעוזרת ביום שבו המעסיק יחליט לפטרה.

מעסיקים שמקפידים לשלם תשלומים פנסיוניים עבור העוזרת שלהם לא ייאלצו להתמודד עם הוצאה כספית גבוהה ביום שבו יפטרו את העוזרת, משום שכבר חסכו בעבורה את מרבית כספיי הפיצויים.

 

גובה תשלום פנסיה לעוזרת

גובה התשלום הפנסיוני שיש לשלם לעוזרת נגזר ישירות משכרה ונכון לשנת 2014 הוא מהווה 17.5% מהשכר החודשי המשולם לה.

 

בלי לצאת מהבית ובלי יותר מדי טלפונים וניירת, באמצעות המרכז לביטוח פנסיה חובה, תוכלו לפתוח פנסיה לעוזרת בית דרך המחשב הביתי שלכם. בכל חודש תקבלו מהמרכז מייל המזכיר לכם שהגיע המועד לשלם את התשלום הפנסיוני עבור העוזרת והמרכז אף יחשב לכם את הסכום שעליכם לשלם לה החודש.

 

האינפורמציה המופיעה בעמוד זה נועדה למסור מידע לציבור. למען הסר ספק, התנאים הכתובים בתקנון קרן הפנסיה הם התנאים המחייבים!
רוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS