הדף מאובטח
 

סימולטור פנסיה (קצת שונה) לעובדי משק בית

עובדים במשק בית אצל כמה מעסיקים במקביל? המרכז לביטוח פנסיה חובה ממליץ לכם להחזיק בקרן פנסיה אחת ויחידה. הדבר מהווה יתרון הן עבורכם והן עבור מעסיקיכם. סימולטור פנסיה- לא מה שחשבתם

כשתקישו בגוגל את הצירוף "סימולטור פנסיה", תקבלו סימולטור שייחשב עבורכם את קצבת הזקנה שתקבלו בגיל הפרישה. בעמוד זה נציג בפניכם סימולטור פנסיה קצת שונה. נשווה בין סימולציה שבה יש לכם, עובדי משק הבית, כמה קרנות פנסיה לעומת סימולציה שבה יש לכם רק קרן פנסיה אחת. כלומר, נבדוק האם "כל המרבה הרי זה משובח" תקף גם כשמדברים על קרנות פנסיה של עובדי משק בית.

סימולציה תעסוקתית- תארו לעצמכם מצב שבו יש לכם כמה מעסיקים (מצב שכיח אצל עובדי משק בית) ומסיבה זו או אחרת אתם מפסיקים את עבודתכם אצל אחד מהמעסיקים ונקלטים אצל מעסיק חדש וזאת בטרם חלפו חמישה חודשים. במקרה זה כאשר אתם מחזיקים קרן פנסיה נפרדת אצל כל מעסיק ומעסיק, תיאלצו להמתין תקופת אכשרה (הנמשכת חמש שנים!) בקרן הפנסיה של המעסיק החדש, לעומת זאת אם תהיו מבוטחים במרכז לביטוח פנסיה חובה, רצף הביטוח הפנסיוני שלכם לא ייפגע (אתם תמשיכו להיות מבוטחים!) ולא תיאלצו לעבור תקופת אכשרה בשנית.

סימולציה בריאותית- תארו לעצמכם מצב שבו חלילה, נפצעתם ואינכם יכולים יותר לעבוד במשק בית. הרי קרנות הפנסיה שלכם כוללות גם ביטוח אובדן כושר עבודה. במקרה שבו יש לכם כמה קרנות פנסיה במקביל תיאלצו לעבור ועדות בריאות בכמה מקומות (כמספר קרנות הפנסיה שברשותכם), כלומר, כל פעם תצטרכו להמציא מחדש מסמכים ואילו במצב שבו קרן הפנסיה שלכם נמצאת רק במקום אחד- תעברו רק ועדת בריאות אחת.

אחד לאחד
המרכז לביטוח פנסיה חובה בא לקראת עובדי משק הבית ולקראת מעסיקיהם. במקום למלא ניירת שלא נגמרת, מעסיק חדש יכול במהירות, באמצעות המחשב ובשלושה צעדים פשוטים, להתחיל לשלם תשלומים פנסיוניים עבור קרן הפנסיה של העובד. כך, העובדים זוכים להחזיק בקרן פנסיה אחת ובכל פעם שיהיה להם מעסיק חדש, המעסיק יעביר את התשלומים הפנסיוניים לקרן הפנסיה שנמצאת במרכז לביטוח חובה. והכל דרך המחשב!

הדרך הקלה ביותר לשלם תשלומים פנסיוניים לעובדי משק בית היא באמצעות המרכז לביטוח פנסיה חובה. בכל חודש המרכז ידאג שהמעסיקים יקבלו תזכורת בדבר ההפקדות ואף חישוב של סכום ההפקדה. סכומי ההפקדות הינם סכומים קטנים שבבוא היום יכולים להצילכם מצרות גדולות.

מטרת עמוד זה הינה למסור מידע. יש לציין כי התנאים המחייבים הם התנאים המופיעים בתקנון קרן הפנסיה!רוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS