הדף מאובטח
 

מי אנחנו 

 

 

 

 

מיטב דש:
חברה ציבורית בשליטתם של BRM פיננסים ומר צבי סטפק, מתמחה בניהול השקעות משנת 1979. מיטב דש הינו בית ההשקעות מהגדולים והמובילים בישראל, עם עשרות שנות ניסיון ובעזרתם של למעלה מ- 850 עובדים מיומנים ומסורים, בראשותו של מר אילן רביב, מנהלים למעלה מ- 122 מיליארד ₪ עבור מאות אלפי לקוחות. כל אחד מלקוחותינו נהנה ממעטפת מלאה של מוצרים ושירותים בהתאמה אישית

הזכיה במכרז משרד האוצר כ"פנסיית ברירת המחדל" של ישראל:

החל מיום 1 בנובמבר 2018, מי שיחליט להצטרף לקרן הפנסיה הנבחרת של מיטב דש, ייהנה מדמי ניהול בשיעור של 2.49% מההפקדות החודשיות ושיעור של 0.05% מהצבירה בקרן.

לשם השוואה, דמי הניהול המקסימליים כיום בקרן הפנסיה עומדים על 6% מהפקדות החודשיות ו- 0.5% מהצבירה בקרן, כלומר פי 10 (!) מדמי הניהול המוצעים מהצבירה ולמעלה מחישוב כפול של דמי הניהול החדשים המוצעים מהפרמיה. 


משרד האוצר הצהיר כי מתוך כוונה להגביר את התחרות בשוק החיסכון הפנסיוני, לפרוץ את הריכוזיות בשוק ולהוזיל את דמי הניהול הגבוהים יחסית הנגבים מעובדים "חלשים" שאינם מאוגדים ואין מי שידאג להם, החליט המשרד להציג את הפתרון שלו, העונה לשם "קרן פנסיה ברירת מחדל".

קיום הליך בחירת קרן ברירת מחדל נבחרת על ידי משרד האוצר ובחירת קרן שתיתן מענה מיטבי לצרכי העובדים/החוסכים בשים לב לתכליותיו של החיסכון הפנסיוני, תוך מזעור שקילתם של שיקולים זרים בהליך בחירתה.

החל מ1 בנובמבר 2018 כאמור, כל עובד יוכל להצטרף לקרנות הזוכות על פי הצעתם הזוכה במסגרת הליך המכרז שקיים משרד האוצר. אנו במיטב דש נגבה את דמי הניהול להם התחייבנו במסגרת המכרז, וזאת לתקופה שלא תפחת מעשר שנים ממועד ההצטרפות.

עבור חוסכים רבים המהלך צפוי לבוא לידי ביטוי בגידול נאה ומשמעותי בגובה קצבת הזקנה עם יציאתם לפנסיה.

עבור המעסיקים מדובר במנגנון יעיל ודיגיטלי לצירוף כל העובדים, ללא הצהרות בריאות וטפסים אחרים ואפילו ללא הצורך להחתים את העובד על ניירת כלשהי. כמו כן מאחר דמי הניהול נמוכים יותר יצברו בפוליסה כספי פיצויים גבוהים יותר, דבר שיקטין בחלק מהמקרים את חבות המעסיק לתשלום פיצויים לעובד במועד סיום העסקתו.

    

המרכז לביטוח פנסיה חובה - דליאלון סוכנות לביטוח בע"מ :
סוכנות לביטוח הנסמכת על הניסיון רב השנים של הצוות המוביל שלה (ראה להלן) בתחומי הביטוח הפנסיוני והאינטרנט ועל השקעות כספיות בפיתוח טכנולוגיה מתקדמת .
החברה מתמחה משנת 2011 באופן בלעדי בשירות להסדרת פנסיה חובה למעסיקי עובדי משק בית וועדי בתים.

הסוכנות חרטה על דגלה להפוך את העולם הפנסיוני לנגיש וברור ולאפשר למעסיקים במשק הישראלי לנצל את הטכנולוגיה לצורך ניהול ההסדרים הפנסיוניים של עובדיהם בקלות וביעילות.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הצוות המוביל

 

       
       עופר קריב:
בעלים ומנכ"ל.
בוגר אוניברסיטת ת"א במשפטים, בעל ניסיון של כ-30 שנים בעולם הביטוח. מתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים של עובדים אצל סוגים רבים ומגוונים של מעסיקים מהגדולים במשק.
ofer@pensiahova.co.il

 

 

 

 

 

רוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS