הדף מאובטח
 

מבטחים את המטפלת עם פנסיה בקליק

"אני עמוסה מאוד השבוע, בשבוע הבא אדאג לפנסיה למטפלת", "אחרי החגים נעשה למטפלת פנסיה", מכירים את המשפטים האלה? רבים מאיתנו אומרים אותם אבל השבועות חולפים, חגים חדשים מגיעים ותמיד יש משהו דחוף יותר להתעסק בו, למי בכלל יש כוח עכשיו לעשות טלפונים ולקבל הצעות לפנסיה למטפלת, מספיק אנחנו מתעסקים עם תשלומי הביטוח הלאומי בשבילה.

הפתרון- פנסיה בקליק
תשכחו מטלפונים מיותרים שגוזלים את זמנכם, מהיום מבטחים את המטפלת דרך המרכז לביטוח פנסיה חובה. אתם יושבים בנוחות בבית (או אפילו במשרד) ורוכשים למטפלת שלכם פנסיה בקליק.

כל היתרונות של פנסיה בקליק

קלי קלות- כשפותחים פנסיה חדשה למטפלת לא צריך למלא טפסים באורך הגלות. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר של המרכז לביטוח פנסיה חובה ולמלא את הפרטים שלכם (מעסיק), את פרטי המטפלת ואת אמצעי התשלום. כשתסיימו למלא את כל הפרטים תקבלו מייל המאשר שפתחתם למטפלת קרן פנסיה.
אגב, כאשר מבטחים את המטפלת באמצעות המרכז, באותה קלות שבה פתחתם לה את הקרן כך גם תוכלו לדווח על סיום ההפקדות כאשר הילדים יגדלו ותפסיקו להעסיק אותה.

זיכרון גורלי- עם המרכז לביטוח פנסיה חובה לא תשכחו לשלם את תשלומי הפנסיה למטפלת, כיוון שכל חודש תקבלו מייל שיזכיר לכם לעשות זאת. אבל לא רק תזכורת, במייל גם תקבלו את החישוב המדויק שעליכם לשלם למטפלת, הרי הפנסיה שעליכם לשלם נגזרת מהיקף משרתה ומהאחוזים שיש להפריש לה (בשנת 2012 יש להפריש 12.5 אחוזים משכרה, בשנת 2013 יש להפריש 15 אחוזים משכרה ובשנת 2014 יש להפריש 17.5 אחוזים משכרה).

דיווח שנתי- פעם בשנה קרן הפנסיה שולחת לכם ישירות לבית דיווח על כל ההפקדות שביצעתם עבור המטפלת, ובפעם ברבעון הקרן שולחת דיווח למטפלת עצמה.

שורה תחתונה, כאשר מבטחים את המטפלת באמצעות פנסיה בקליק, לא שוכחים להפקיד עבורה את התשלומים המגיעים לה, לא עוברים על החוק ולא מסתכנים בתביעות שיכולות לרושש אתכם. מדובר בסכומים קטנים שיכולים להציל אתכם מצרות גדולות.

רכשו פנסיה בקליק עכשיו.

רוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS