הדף מאובטח
 

ביטוח פנסיוני עוזרות בית - הביטוח שמגן על המעסיקיםביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח שארים ואפילו חיסכון לדמי פיצויים - ביטוח פנסיוני עוזרות בית אינו מיועד אך ורק לשם צבירת כספי פנסיה עבור העוזרת, הוא גם נועד להגן על המעסיקים!

 

בעיניי מעסיקים רבים, ביטוח פנסיוני עוזרות בית הוא כאב ראש. צריך לחשב כל חודש את התשלום, שלא לדבר על הוצאה נוספת בנוסף לביטוח הלאומי.

אבל, ביטוח פנסיוני עוזרות בית אינו נועד רק לשם רווחתן הפנסיונית של עוזרות הבית, הוא גם נועד בכדי להגן על המעסיקים בפני תביעות מצד העוזרות ושאריהן, ובינינו, אם נסתכל על התמונה הכוללת, הרי שהתשלום הפנסיוני החודשי שיש לשלם לעוזרת ממש אינו בשמיים.

 מבטחים גם את עצמנו

כאשר מעסיקים משלמים מדי חודש עבור ביטוח פנסיוני עוזרות בית, הם למעשה, מבטחים את עצמם מפני תביעות עתידיות הן מצד העוזרות והן מצד השארים שלהן.

זאת משום שהביטוח הפנסיוני של העוזרות כולל גם ביטוח אובדן כושר עבודה (אף שהסיבה לאובדן כושר העבודה אינה כרוכה באופן ישיר למקום עבודתה) וביטוח שארים (גם במקרה זה, סיבת המוות אינה קשורה בהכרח למקום העבודה). כך במקרה של פגיעה המונעת מהעוזרת להמשיך לעבוד או חלילה במקרה של מוות, המעסיק מכוסה והעוזרת או השארים שלה יהיו זכאים לקבל קצבת נכות או שארים מהביטוח הפנסיוני של העוזרת.

במקרים שבהם המעסיקים לא שילמו ביטוח פנסיוני עוזרות בית, הם עלולים למצוא את עצמם משלמים בהוראת בית משפט את קצבת הנכות או השארים.

 

חוסכים את דמי הפיצויים

בנוסף, מחצית מהסכום אשר המעסיקים משלמים עבור ביטוח פנסיוני עוזרות בית, מיועדת לטובת חיסכון עבור דמי פיצויים אשר ישולמו לעוזרת הבית. כך בעתיד, כאשר תחליטו שאינכם מעוניינים יותר להעסיק את העוזרת בביתכם, מרבית דמי הפיצויים כבר יהיו ברשותכם ולא תצטרכו לעמוד בפני תשלום כספי גבוה שאינו תוכנן.

 

 

ללא כאבי ראש מיותרים, ללא ניירת וללא סחבת- באמצעות המחשב בבית, ניתן לפתוח ביטוח פנסיוני עוזרות בית (בלי טלפון אחד!), פשוט נכנסים לאתר של המרכז לביטוח פנסיה חובה.

פעם בחודש האתר שולח לכם תזכורת בדבר התשלום ואף מחשב לכם את סכום התשלום הפנסיוני שאתם נדרשים לשלם בחודש זה.

 

המידע הכתוב במאמר זה נועד להעביר אינפורמציה לציבור. אנא שימו לב, התנאים אשר רשומים בתקנון קרן הפנסיה הינם התנאים הקובעים!

רוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS