הדף מאובטח
 

ביטוח למטפלת

אין כמו המטפלת שלכם. מסורה, נאמנה ואוהבת את הילדים שלכם כאילו הם היו שלה.
אבל אם חס וחלילה היא לא תוכל לעבוד אצלכם יותר בשל תאונה שקרתה לה (אפילו לא בבית שלכם או בגבולות המדינה) או בשל מחלה קשה שלפתע חלתה בה, למרות כל החברות ביניכם היא תוכל לתבוע אתכם אם לא שילמתם עבורה ביטוח פנסיוני.

ביטוח למטפלת- ביטוח על-פי חוק

כשאומרים ביטוח למטפלת, לא מתכוונים רק לביטוח לאומי. משנת 2008 כאשר מעסיקים מטפלת יש לשלם עבורה ביטוח פנסיוני.
ביטוח פנסיוני כשמו כן הוא. נועד לחסוך כסף עד לגיל הפרישה, עם זאת לביטוח הפנסיוני עבור המטפלת יש מטרות נוספות.

ביטוח למטפלת-פיצויי פיטורים
הביטוח הפנסיוני כלל בחובו גם תשלומים עבור פיצויי פיטורים. למעשה, חצי מהסכום המופרש לקרן הפנסיה מיועד לפיצויי פיטורים.
אם לא תפרישו כספים עבור ביטוח פנסיוני, בבוא היום (הרי הילדים גדלים) תאלצו לשלם בבת אחת סכום שיהיה לכם קשה לעמוד בו.

ביטוח למטפלת- אובדן כושר עבודה
הביטוח הפנסיוני כולל בחובו גם ביטוח אובדן כושר עבודה, כלומר, במקרה שהמטפלת אינה יכולה בשל סיבה בריאותית להמשיך לעבוד כמטפלת, היא תהיה זכאית לפנסיית נכות.
אם לא תפרישו כספים עבור ביטוח פנסיוני, המטפלת תוכל לתבוע אתכם ולבקש מכם את תשלומי פנסיית הנכות שהיתה יכולה לקבל לו הייתם מפרישים עבורה כספים לקרן הפנסיה.

ביטוח למטפלת- פנסיית שארים
הביטוח הפנסיוני כולל בחובו גם ביטוח שארים. במקרה של פטירת המטפלת (ולא משנה היכן מתרחשת הפטירה), האלמן והשארים זכאים לפנסיה.
אם לא תפרישו כספים עבור ביטוח פנסיוני, האלמן והשארים יוכלו לתבוע אתכם ולבקש מכם את תשלומי פנסיית השארים שהיו יכולים לקבל לו הייתם מפרישים עבור המטפלת כספים לקרן הפנסיה.

ביטוח למטפלת- איך משלמים
ביטוח פנסיוני למטפלת יש לשלם לאחר חצי שנה שבה היא עובדת אצלכם. דרך המרכז לביטוח פנסיה חובה, ניתן לשלם באמצעות המחשב, פנסיה למטפלת. המערכת במרכז גם תשלח לכם תזכורת וגם תחשב עבורכם את הסכום שעליכם לשלם. מדובר בסכומים קטנים שיכולים להציל אתכם מצרות גדולות.


רוצה שנתקשר אליך?
רוצה לכתוב לנו?
לחץ כאן ליצירת קשר
כל הזכויות שמורות © דליאלון סוכנות לביטוח פנסיוני (2011) בע"מ          Spec: IT Solutions | Interface Design: UXpert | Graphics: Hila Design | Development: DIS